Izvēlne
 • LvEnRus
 • Izstrādāts Aivako

  Pusdienu restorāns ONZE

  ~

  Lietišķo cilvēku oāze. Restorāna koncepcija ir balstīta uz apziņas, ka cilvēku pusdienu maltīte ir dienas svarīgākā sastāvdaļa, tāpēc te ir pārdomāti ne tikai ēdieni, bet arī interjers, galda piederumi un trauki.

  Par mums

  Pusdienu restorāns ONZE

  ONZE restorānā pusdienu piedāvājums mainās katru dienu, sniedzot viesiem izvēles brīvību. Restorānā ir piedāvāta arī AsparaGoose produkcija, kuras pamatā ir veselīgi un sabalansēti produkti, piedāvājumā Jūs atradīsiet salātus un produktus līdzņemšanai, kas ir ērti, ja Jūsu pusdienas notiek ārpus ofisa ēkas. Kārumnieki būs priecīgi par kūku un beķerejas izvēli no Rīgas konditorejas - BakeBerry. Kafijas mīļotāji būs patīkami pārsteigti ar baristu, kas radīs viesiem mundrinošu dzērienu no ekoloģiskajām kafijas pupiņām.

  Apmeklēt ONZE
  Pusdienu restorāns ONZE atrodas prestižajā biznesa rajonā – Skanstes, vienā no vismūsdienīgākam ofisa ēkām – Place 11. ONZE interjeru radīja vadoša Latvijas arhitekte – Zane Tetere, restorānā dominē dzīvie zaļumi un akcents ir likts uz koka materiāliem. ONZE ir pierādījums tam, ka plašs pusdienu piedāvājums un pārdomāts interjers var padarīt dienu labāku.

  Ēdienkarte

  ~
  ONZE pusdienu piedāvājums
  ONZE brokastu piedāvājums

  Plašs pusdienu piedāvājums

  ~

  ONZE katru dienu ir plašs pusdienu piedāvājums. Zupas, salāti, pamatēdieni un piedevas.

  Brokastis

  ~

  Brokastis katru darba dienu laika posmā no 08:00 līdz 10:00. Jums ir iespēja pasūtīt brokastis, braucot uz darbu, un saņemt to norādītajā laikā.

  Rādīt vairāk

  Pusdienu restorāns ONZE

  Pusdienu restorāns ONZE
  Darba laiks: 8:00-16:30

  Adrese: Rīga, Sporta iela 11
  ​rbistro@restorators.lv
  Tālrunis: 67 809 990
   

  Rezervēt